0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Czech Republic
Pro League
Rotislav Hasmanda
۳
۱
Tomas Andrle
Finished
۰۸:۰۰
Martin Guk
۲
۳
Tibor Batthyany
Finished
۱۰:۳۰
Josef Toth
-
-
Tomas Navrat
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Varnushka
۲
۳
Jakub Vrabec
Finished
۰۰:۰۰
Matous Klimenta
۰
۳
Pavel Gireth
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Ranecky
-
-
Marek Roh
Finished
۰۰:۰۰
Marek Roh
-
-
Ivo Kolacek
Finished
۰۰:۳۰
Tomas Navrat
-
-
Jiri Motak
Finished
۰۰:۳۰
Jakub Vrabec
۳
۲
Adam Barbora
Finished
۰۰:۳۰
Pavel Gireth
۳
۰
Lubos Protiva
Finished
۰۰:۳۰
Vaclav Svoboda
-
-
Tomas Ranecky
Cancelled
۰۱:۰۰
Radim Pavelka
۱
۳
Tomas Varnushka
Finished
۰۱:۰۰
Jaromir Kanok
-
-
Josef Toth
Finished
۰۱:۰۰
Eric Maresh
۳
۱
Matous Klimenta
Finished
۰۱:۰۰
Ivo Kolacek
-
-
Marek Roh
Finished
۰۲:۰۰
Pavel Gireth
۳
۲
Eric Maresh
Finished
۰۲:۰۰
Jaromir Kanok
-
-
Tomas Navrat
Finished
۰۲:۰۰
Jakub Vrabec
۰
۳
Radim Pavelka
Finished
۰۲:۰۰
Ondrej Kucirek
۳
۰
Ondrej Pastorek
Finished
۰۲:۳۰
Plachy Jiri
۳
۲
David Vrabec
Finished
۰۲:۳۰
Vaclav Hruska Snr
۳
۲
Pavel Kulhanek
Finished
۰۳:۰۰
Tomas Andrle
۳
۰
Havel Ladislav
Finished
۰۳:۰۰
David Vrabec
۳
۲
Zdenek Dusek
Finished
۰۳:۳۰
Ondrej Pastorek
۲
۳
Rotislav Hasmanda
Finished
۰۳:۳۰
Plachy Jiri
۳
۰
Vaclav Hruska Snr
Finished
۰۴:۰۰
Ondrej Kucirek
۰
۳
Tomas Andrle
Finished
۰۴:۰۰
Zdenek Dusek
۳
۱
Pavel Kulhanek
Finished
۰۴:۳۰
Rotislav Hasmanda
۳
۱
Havel Ladislav
Finished
۰۴:۳۰
David Vrabec
۲
۳
Vaclav Hruska Snr
Finished
۰۵:۰۰
Ondrej Pastorek
۲
۳
Tomas Andrle
Finished
۰۵:۰۰
Pavel Kulhanek
۱
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۵:۳۰
Havel Ladislav
۲
۳
Ondrej Kucirek
Finished
۰۵:۳۰
Tomas Andrle
۲
۳
Rotislav Hasmanda
Finished
۰۶:۰۰
Vaclav Hruska Snr
۰
۳
Zdenek Dusek
Finished
۰۶:۰۰
Pavel Kulhanek
۲
۳
David Vrabec
Finished
۰۶:۳۰
Havel Ladislav
۳
۱
Ondrej Pastorek
Finished
۰۶:۳۰
Zdenek Dusek
۳
۱
Plachy Jiri
Finished
۰۷:۰۰
Rotislav Hasmanda
۳
۰
Ondrej Kucirek
Finished
۰۷:۰۰
Zdenek Dusek
۳
۱
Plachy Jiri
Finished
۰۸:۰۰
Vojtech Soukup
-
-
Vladislav Klapa
Finished
۱۰:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۱
Petr Korp Sr.
Finished
۱۰:۳۰
Sturma Patrik
-
-
Vojtech Konvicka
Finished
۱۰:۳۰
Tomas Holik
-
-
Vladimir Havlicek
بازی شروع نشده است
۱۱:۰۰
Stanislav Dolejsi
-
-
Petr Oliver Korp
بازی شروع نشده است
۱۱:۰۰
Europe
TT Elite Series
Petr David
۳
۰
Artur Grela
Finished
۰۰:۰۰
Adrian Wiecek
۳
۲
Adam Dosz
Finished
۰۱:۰۰
Karol Wisniewski
۳
۱
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۱:۱۵
Makajew Maciej
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۲:۳۵
Damian Wojdyla
۳
۱
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۲:۴۵
Szymon Twardowski
۳
۱
Karol Wisniewski
Finished
۰۳:۱۵
Miastowski Maksymilian
۳
۰
Makajew Maciej
Finished
۰۳:۳۰
Marcin Jadczyk
۳
۱
Krzysztof Kapik
Finished
۰۴:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۴:۱۵
Szymon Twardowski
۳
۱
Damian Wojdyla
Finished
۰۴:۴۵
Makajew Maciej
۰
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۰۵:۰۰
Karol Wisniewski
۱
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۵:۱۵
Marcin Jadczyk
۱
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۶:۰۰
Miastowski Maksymilian
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۷:۰۰
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Krzysztof Kapik
Finished
۰۷:۳۰
Makajew Maciej
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۸:۰۰
Miastowski Maksymilian
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۹:۰۰
Makajew Maciej
۲
۰
Maciej Podsiadlo
inprogress
۱۰:۴۵
Ukraine
Ukraine Win Cup
Dmitriy Batyuk
۲
۳
Mukha Taras
Finished
۰۰:۰۰
Vladimir Timchenko
۳
۱
Vadim Misevra
Finished
۰۰:۰۰
Viktor Sharpay
۳
۱
Mukha Taras
Finished
۰۰:۳۰
Dmitriy Batyuk
۲
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۱:۰۰
Vladimir Timchenko
۳
۱
Mykchailo Styranets
Finished
۰۱:۳۰
Viktor Sharpay
۰
۳
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۱:۳۰
Mukha Taras
۳
۱
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۲:۰۰
Mykchailo Styranets
۳
۰
Vadim Misevra
Finished
۰۲:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۰
Viktor Sharpay
Finished
۰۲:۳۰
Sergey Kireev
۳
۱
Vitaliy Solovey
Finished
۰۳:۰۰
Mukha Taras
۳
۰
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۳:۰۰
Mukha Taras
۳
۱
Viktor Sharpay
Finished
۰۳:۳۰
Yan Krol
۳
۱
Alexander Pogonov
Finished
۰۳:۳۰
Sergey Kireev
۱
۳
Alexander Pogonov
Finished
۰۴:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۰
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۴:۰۰
Dmitriy Batyuk
۱
۳
Viktor Sharpay
Finished
۰۴:۳۰
Sergey Kireev
۲
۳
Yan Krol
Finished
۰۵:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۰
Mukha Taras
Finished
۰۵:۰۰
Alexander Pogonov
۰
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۵:۳۰
Vitaliy Solovey
۱
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۶:۰۰
Alexander Pogonov
۳
۰
Yan Krol
Finished
۰۶:۳۰
Alexander Pogonov
۳
۱
Sergey Kireev
Finished
۰۷:۰۰
Yan Krol
۳
۰
Sergey Kireev
Finished
۰۸:۰۰
Vitaliy Solovey
۱
۳
Alexander Pogonov
Finished
۰۸:۳۰
World
TT-CUP
Zdrobylko Bohdan
۱
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۰:۲۵
Vojtech Waldhauser
۳
۰
Zdenek Zahradka
Finished
۰۱:۲۰
Andrey Kaptanovsky
۲
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۱:۲۵
Andrey Kaptanovsky
۳
۲
Volodymyr Tuchkevych
Finished
۰۲:۲۵
Marcin Motyka
۲
۳
Kotlyarevskiy Semen
Finished
۰۳:۳۰
Andrey Kaptanovsky
۳
۲
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۴:۲۵
Volodymyr Tuchkevych
۳
۱
Roman Vashchuk
Finished
۰۴:۵۵
Heiki Magi
۳
۰
Keit Reinsalu
Finished
۱۰:۱۵
Sander Taaber
۰
۱
Heiki Magi
inprogress
۱۰:۴۵
Lukas Pour
۱
۱
Pavel Vilhelm
inprogress
۱۰:۵۰
Russia
Liga Pro
Dmitry Bakalin
۲
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۱:۰۰
Lopatin Sergey
۱
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۱:۱۵
Yuriy Lbov
۱
۳
Roman Astreev
Finished
۰۱:۱۵
Oleg Kutuzov
۱
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۰۰
Roman Astreev
۳
۲
Oleg Pronin
Finished
۰۲:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۰
۳
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۲:۱۵
Dmitry Bakalin
۱
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۲:۳۰
Lopatin Sergey
۱
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۲:۴۵
Yuriy Lbov
۰
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۲:۴۵
Oleg Kutuzov
۳
۱
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۳:۳۰
Roman Astreev
۳
۰
Vladimir Staroverov
Finished
۰۳:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۰
Nikolay Zhurba
Finished
۰۳:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۱
Anatoly Ilin
Finished
۰۴:۳۰
Vladimir Staroverov
۲
۳
Oleg Pronin
Finished
۰۴:۴۵
Nikolay Zhurba
۳
۲
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۴:۴۵
Anatoly Ilin
۳
۱
Dmitry Bakalin
Finished
۰۵:۳۰
Oleg Pronin
۳
۱
Yuriy Lbov
Finished
۰۵:۴۵
Dmitry Ignatiev
۳
۱
Lopatin Sergey
Finished
۰۵:۴۵
Igor Sergeevich
۳
۰
Mikhail Smirnov
Finished
۰۹:۰۰
Igor Krikunov
۳
۰
Andrey Rozhkov
Finished
۰۹:۱۵
Vladimir Zhigalov
۳
۱
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۰۹:۳۰
Igor Blinov
۳
۲
Savinsky Aleksandr
Finished
۰۹:۴۵
Mikhail Smirnov
۲
۳
Vladimir Zhigalov
Finished
۱۰:۰۰
Konstantin Bystrushkin
۳
۱
Igor Minchenkov
Finished
۱۰:۱۵
Andrey Rozhkov
۲
۳
Igor Blinov
Finished
۱۰:۱۵
Oleg Borisovich Manuylov
۳
۰
Igor Sergeevich
Finished
۱۰:۳۰
Savinsky Aleksandr
۱
۱
Igor Krikunov
inprogress
۱۰:۴۵
Igor Sergeevich
-
-
Vladimir Zhigalov
بازی شروع نشده است
۱۱:۰۰
Armenia
Armenia ITT CUP
Andranik Sahakyan
۳
۲
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۱:۳۰
Gevorg Baghdasaryan
۳
۲
Andranik Sahakyan
Finished
۰۶:۵۰
Hovhannes Julhakyan
۲
۳
Avet Vasilyan
Finished
۰۹:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۰۹:۵۰
Hovhannes Julhakyan
۱
۳
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۱۰:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۲
۲
David Ghotanyan
inprogress
۱۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید