0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Premier League
Newcastle United FC
۲
۰
Arsenal
Cancelled
۲۳:۳۰
Spain
Segunda Division
Real Oviedo
۳
۳
Real Zaragoza
Finished
۲۳:۳۰
Iran
Azadegan League
Shams Azar Qazvin
۰
۰
Malavan
Finished
۱۹:۳۰
Saipa
۰
۰
Shahin
Finished
۱۹:۳۰
Kheybar Khorramabad
۲
۰
Rayka Babol FC
Finished
۱۹:۳۰
Esteghlal Molasani
۶
۱
Machine Sazi FC
Finished
۱۹:۳۰
Khoosheh Talai
۱
۱
Arman Gohar
Finished
۱۹:۳۰
Pars Jonoubi Jam
۳
۱
Qashqai Shiraz
Finished
۱۹:۳۰
Shahrdari Astara
۲
۰
Esteghlal Khuzestan
Finished
۱۹:۳۰
Mes Kerman FC
۱
۰
FC Vista Turbine
Finished
۱۹:۳۰
Mes Shahr-e Babak
۱
۰
Shahrdari Hamedan
Finished
۱۹:۳۰
England
Championship
Huddersfield Town
۱
۰
Luton Town
Finished
۲۳:۱۵
Brazil
Serie A
Avai
۱
۲
EC Juventude
Finished
۰۱:۳۰
Coritiba FBC
۱
۰
America Mg
Finished
۰۱:۰۰
Botafogo RJ
۳
۱
Fortaleza EC
Finished
۰۱:۳۰
Goias EC
۱
۰
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۲:۳۰
Romania
Liga I Relegation Group
CS Dacia Mioveni
۳
۲
Rapid Bucuresti
Finished
۲۲:۰۰
FC U Craiova 1948
۰
۵
Sepsi Sfantu Gheorghe
Finished
۲۲:۰۰
FC Academica Clinceni
۰
۴
FC Botosani
Finished
۲۲:۰۰
Ireland
1. Division
Treaty United
۰
۰
Longford Town
Finished
۲۳:۱۵
Slovenia
Prva liga
FC Koper
۱
۳
Radomlje
Finished
۲۰:۰۰
Uruguay
Segunda Division
Uruguay Montevideo
۱
۱
Sud America
Finished
۲۲:۴۵
Racing Club de Montevideo
۱
۰
Rampla Juniors
Finished
۰۲:۴۵
Juventud Piedras
۰
۰
CA Progreso
Finished
۲۰:۳۰
Uzbekistan
Super League
Olmaliq AGMK
۰
۰
FC Bunyodkor
Cancelled
۱۸:۳۰
FC Olimpik Tashkent
۰
۳
Lokomotiv Tashkent FK
Finished
۱۸:۳۰
Norway
Eliteserien
FK Bodo Glimt
۱
۱
Tromso IL
Finished
۲۰:۳۰
Aalesunds FK
۰
۲
Molde FK
Finished
۲۰:۳۰
Lillestrom SK
۱
۰
Sarpsborg 08
Finished
۲۰:۳۰
Viking Stavanger
۳
۰
Jerv
Finished
۲۰:۳۰
Kristiansund BK
۰
۳
Stromsgodset IF
Finished
۲۰:۳۰
Odds Ballklubb
۰
۴
FK Haugesund
Finished
۲۰:۳۰
Rosenborg BK
۳
۰
Sandefjord
Finished
۲۰:۳۰
Valerenga IF Oslo
۱
۱
Ham-Kam
Finished
۲۲:۳۰
Colombia
Primera A
America de Cali
۱
۰
Union Magdalena Santa Marta
Cancelled
۰۴:۳۰
Norway
1. Division
Stabaek
۱
۱
Grorud
Finished
۲۰:۳۰
Fredrikstad FK
۲
۰
Skeid Oslo
Finished
۲۰:۳۰
SK Brann Bergen
۳
۰
Sandnes Ulf
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
Rosengard (W)
۲
۰
KIF Orebro (W)
Finished
۲۱:۳۰
Linkopings FC (W)
۲
۱
Djurgardens IF FF (W)
Finished
۲۱:۳۰
BK Hacken (W)
۳
۱
IFK Kalmar (W)
Finished
۲۱:۳۰
AIK (W)
۰
۲
Brommapojkarna (W)
Finished
۲۱:۳۰
Hammarby IF DFF (W)
۰
۲
Kristianstads DFF (W)
Finished
۲۱:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
KR Reykjavik
۱
۰
Keflavik
Cancelled
۲۳:۴۵
Leiknir Reykjavik
۱
۲
Fram Reykjavik
Finished
۲۳:۴۵
Vikingur Reykjavik
۰
۳
Breidablik Kopavogur
Finished
۲۳:۴۵
Armenia
Premier League
FC Noah Artsakh
۳
۳
Noravank
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Superliga
Silkeborg IF
۱
۴
FC Midtjylland
Finished
۲۱:۳۰
Argentina
Primera D
Centro Espanyol
۰
۰
Deportivo Muniz
Finished
۲۳:۰۰
Egypt
Premier League
Smouha
۲
۱
Al Masry Club
Finished
۲۳:۳۰
Ghazl Al Mehalla
۱
۰
El Sharqia Dokhan
Finished
۲۱:۰۰
Ecuador
Serie A
Barcelona SC Guayaquil
۱
۱
Deportivo Cuenca
Finished
۰۳:۳۰
Orense SC
۲
۰
Emelec Guayaquil
Finished
۰۱:۰۰
Argentina
Primera B Nacional
Nueva Chicago
۱
۰
Atlanta
Finished
۲۲:۳۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
۱
۰
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۲:۴۰
Club Atletico Alvarado
۰
۳
CA Chaco For Ever
Finished
۰۰:۰۰
Club Atletico Mitre
۰
۳
Chacarita Juniors
Finished
۰۰:۴۰
Estudiantes Rio Cuarto
۲
۱
CA San Telmo
Finished
۰۰:۰۰
Independiente Rivadavia
۱
۰
Atletico de Rafaela
Finished
۰۰:۳۰
Bangladesh
Championship League
Dhaka Wanderers Club
۰
۱
Agrani Bank Ltd SC
Finished
۱۶:۴۵
Fakirapool Young Mens Club
۲
۱
Kawran Bazar Progoti
Finished
۱۴:۳۰
Tanzania
Premier League
Ruvu Shooting
۱
۱
KMC FC
Finished
۱۵:۳۰
Prisons
۰
۱
Kagera Sugar
Finished
۱۷:۳۰
Asia
Southeast Asian Games U23
Laos U23
۰
۱
Thailand U23
Finished
۱۶:۳۰
Malaysia U23
۲
۲
Cambodia U23
Finished
۱۳:۳۰
Croatia
2. HNL
NK Osijek II
۰
۱
Kustosija
Finished
۲۰:۰۰
Jamaica
Premier League
Amett Gardens
۱
۰
Dunbeholden FC
Finished
۰۰:۳۰
Harbour View FC
۰
۰
Humble Lions FC
Finished
۰۲:۴۵
Ethiopia
Premier League
Hadiya Hosaena
۱
۰
Ethiopia Bunna
Finished
۱۱:۳۰
Jimma Aba Jifar
۰
۱
Saint George
Finished
۱۷:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC Lokomotiv Sofia
۱
۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
Cancelled
۲۱:۳۰
PFK Botev Vratsa
۰
۰
Tsarsko Selo 2015
Cancelled
۱۹:۰۰
Serbia
Super Liga
FK Vozdovac
۰
۳
Partizan Belgrade
Finished
۲۳:۰۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo
۱
۱
Radnik Bijeljina
Finished
۲۱:۵۱
Portugal
Primeira Liga
Vitoria Guimaraes
۵
۰
Gil Vicente
Finished
۰۰:۰۰
Denmark
U21 Ligaen
Avarta U21
۲
۱
Hvidovre U21
Finished
۲۱:۳۰
Vanlose U21
۶
۰
Frederikssund IK U21
Finished
۲۱:۳۰
Iran
2nd Division
Payam Mashhad
۰
۰
Shahrdari Bandar Abbas
Finished
۱۹:۴۵
Shohada Razakan
۲
۱
Naft Gachsaran
Finished
۱۹:۴۵
Sepidrood Rasht
۰
۲
Shahrdari Bam
Finished
۱۹:۴۵
El Salvador
Primera Division
Alianza FC
۲
۱
CD Luis Angel Firpo
Cancelled
۰۱:۴۵
CD Platense Zacatecoluca
۲
۱
C.D. FAS
Finished
۰۱:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
IK Oddevold
۰
۰
Ljungskile SK
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Djurgardens IF
۴
۰
Malmo FF
Finished
۲۱:۴۰
Cambodia
Cup
Phnom Penh Crown
۳
۱
Boeung Ket FC
Finished
۱۶:۰۰
Cyprus
1. Division
AEL Limassol
۳
۱
Doxa Katokopias
Finished
۲۰:۳۰
Olympiakos Nicosia FC
۱
۱
Ethnikos Achnas FC
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Argentina Youth League
CA Brown de Adrogue U20
۲
۳
Quilmes U20
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
2. Lig - Red Group
Hekimoglu Trabzon
۰
۲
Bayburt Ozel Idarespor
Finished
۱۷:۰۰
Bodrumspor
۱
۰
Eylul Belediye Sivas
Finished
۱۷:۳۰
Amedspor SK
۰
۱
Tarsus Idman Yurdu
Finished
۲۱:۳۰
Karacabey Belediyespor
۲
۱
Isparta 32 Spor
Finished
۲۱:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Chicago Fire FC II
۳
۱
FC Cincinnati II
Cancelled
۰۲:۳۰
Portland Timbers II
۱
۲
Sporting Kansas City II
Finished
۰۶:۳۰
New York City FC II
۰
۱
Columbus Crew II
Finished
۰۰:۳۰
San Jose Earthquakes II
۷
۱
Colorado Rapids II
Finished
۰۷:۰۰
Tacoma Defiance
۲
۰
Real Monarchs SLC
Finished
۰۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
Mjoendalen 2
۱
۲
Stromsgodset IF II
Finished
۱۸:۳۰
Nigeria
Premier League Women
Delta Queens (W)
۰
۰
Edo Queens (W)
Finished
۱۹:۳۰
Bayelsa Queens FC (W)
۲
۱
Rivers Angels (W)
Finished
۱۲:۵۰
Norway
3. Division avd. 4
Mandalskameratene
۲
۲
Vindbjart FK Vennesla
Finished
۲۱:۰۰
Follo Fotball Ski
۳
۲
Start 2
Finished
۲۰:۳۰
Israel
Ligat Ha'AL
Maccabi Tel-Aviv
۱
۱
Hapoel Beer-Sheva
Finished
۲۲:۰۰
Maccabi Netanya
۰
۰
Hapoel Tel-Aviv
Finished
۲۲:۰۰
Hapoel Bnei Sakhnin
۰
۰
Maccabi Haifa FC
Cancelled
۲۲:۰۰
United States
USL Championship
Phoenix Rising
۱
۵
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۶:۳۰
Italy
Serie A
Juventus FC
۲
۲
SS Lazio
Finished
۲۳:۱۵
Sampdoria
۴
۱
AC Fiorentina
Finished
۲۱:۰۰
Uruguay
Reserve League
Nacional de Montevideo Reserves
۲
۱
Atletico Fenix Montevideo Reserves
Finished
۲۲:۳۰
Cerrito Reserves
۲
۱
Torque Reserves
Cancelled
۲۲:۳۰
CA Penarol Reserves
۱
۱
Montevideo Wanderers Reserves
Finished
۲۲:۳۰
Danubio Reserve
۱
۰
Cerro Largo Reserves
Cancelled
۲۲:۳۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Caykur Rizespor U19
۵
۲
Sivasspor U19
Finished
۱۳:۳۰
Nepal
C Division
Jhapa FC
۰
۱
Raniban
Finished
۱۴:۴۵
Samaj Kalyan Khelkud Kendra
۱
۱
Sports Academy Sangha
Finished
۱۱:۳۰
Guatemala
Primera Division
Deportivo Mixco
۳
۲
Deportivo Marquense
Finished
۰۴:۳۰
Xinabajul
۱
۰
Deportivo San Pedro
Finished
۰۴:۳۰
Aruba
Aruban Division di Honor
SV Dakota
۱
۰
SV La Fama
Finished
۰۲:۳۰
SV Racing Club Aruba
۳
۱
SV Britannia
Cancelled
۰۴:۳۰
United States
NWSL
Washington Spirit (W)
۰
۱
Angel City FC (W)
Finished
۰۱:۳۰
San Diego Wave (W)
۲
۱
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۱:۳۰
Canada
Canadian Premier League
Valour FC
۱
۰
York United FC
Finished
۰۱:۳۰
Costa Rica
Primera Division
Guadalupe FC
۰
۰
AD Guanacasteca
Finished
۰۱:۳۰
AD Municipal Grecia
۲
۳
Deportivo Saprissa
Finished
۰۱:۳۰
Municipal Perez Zeledon
۲
۳
CS Herediano
Finished
۰۱:۳۰
Santos de Guapiles
۲
۰
LD Alajuelense
Finished
۰۳:۴۵
ADR Jicaral
۴
۳
CS Cartagines
Finished
۰۱:۳۰
AD San Carlos
۲
۱
Sporting San Jose
Finished
۰۱:۳۰
Peru
Segunda Division
Sport Chavelines Juniors
۱
۰
Molinos El Pirata
Cancelled
۰۱:۰۰
Cusco FC
۲
۱
Los Chankas CYC
Finished
۰۰:۳۰
Alianza Universidad
۱
۳
Union Huaral
Finished
۰۰:۳۰
Morocco
Botola Pro
Dhj Difaa Hassani Jdidi
۲
۲
Ittihad Riadhi de Tanger
Finished
۲۱:۴۵
Norway
2. Division Group 1
Moss
۱
۰
Oern-Horten
Finished
۲۰:۳۰
India
Delhi Senior Division
Delhi Tigers
۱
۲
Frontier FC
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Serie D Group 3
Retro FC Brasil
۱
۱
Afogados
Finished
۰۲:۰۰
Icasa
۲
۲
Sousa EC
Finished
۰۰:۳۰
Mexico
LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۱
۱
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۳:۳۰
Club Tigres de la UANL
۰
۱
Cruz Azul
Finished
۰۵:۳۵
Paraguay
Primera Division
Sportivo Ameliano
۱
۳
Libertad Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
Tacuary
۱
۴
Olimpia Asuncion
Finished
۰۳:۴۵
Panama
Liga Prom
SD Atletico Nacional
۰
۲
Atletico Chiriqui B
Finished
۰۱:۰۰
Chile
Tercera Division
Colchagua CD
۱
۰
Deportivo Provincial Ranco
Finished
۰۰:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Deportivo Walter Ferreti
۰
۲
Diriangen FC
Finished
۰۵:۳۰
Argentina
Primera A Women
Villa San Carlos (W)
۰
۱
El Porvenir (W)
Finished
۲۲:۳۰
Comunicaciones (W)
۲
۷
Rosario Central (W)
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
Esmac PA (W)
۰
۳
Real Brasilia FC (W)
Finished
۲۲:۳۰
Gremio RS (W)
۳
۰
Ferroviaria (W)
Finished
۲۳:۳۰
Israel
Division 1 Women
Hapoel Marmorek (W)
۲
۰
Maccabi Emek Hefer (W)
Finished
۲۱:۳۰
Latvia
3. Liga
Riga United FC
۱
۱
ASK Kadaga
Finished
۲۱:۰۰
United States
MLS
Seattle Sounders
۳
۱
Minnesota United
Finished
۰۰:۳۰
Honduras
Liga Nacional
CD Olimpia Tegucigalpa
۰
۱
Motagua
Finished
۰۳:۳۰
United States
USL League One
Charlotte Independence
۲
۱
FC Tucson
Finished
۰۲:۳۰
Chile
Primera Division
Huachipato
۱
۳
Nublense
Finished
۰۲:۰۰
Peru
Primera Division
Carlos A. Mannucci
۰
۰
Universitario de Deportes
Cancelled
۰۱:۰۰
Sport Huancayo
۳
۳
Cienciano Cusco
Finished
۰۳:۳۰
FC Carlos Stein
۰
۰
Atletico Grau
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Serie C
Sao Jose PA
۲
۰
Paysandu
Finished
۰۲:۳۰
Remo PA
۳
۱
Mirassol FC
Finished
۰۰:۳۰
Volta Redonda
۳
۱
Brasil de Pelotas
Finished
۰۱:۳۰
Mali
Premiere Division
Lafia Club de Bamako
۱
۰
US Bougouba
Finished
۲۰:۳۰
Afrique Football Elite
۲
۱
AS Bakaridjan de Barouéli
Finished
۲۳:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
Glenville
۲
۲
St. Patricks Cyfc
Finished
۲۲:۳۰
Kuwait
Emir Cup
Al-Salmiyah
۰
۰
Kazma
Finished
۲۰:۴۰
Estonia
Esiliiga
FC Elva
۱
۰
Viimsi JK
Finished
۲۰:۳۰
Colombia
Regional League
Lula FC
۱
۰
Medellin City FC
Finished
۱۸:۳۰
Club Deportivo La Chalaca
۴
۱
Molino Viejo
Finished
۱۹:۳۰
Russia
FNL
FK Spartak Moscow II
۳
۰
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۷:۳۰
Kyrgyzstan
Premier League
Kara-Balta
۱
۱
FC Talant
Finished
۱۶:۰۰
Denmark
Reserve League
Sonderjyske Reserves
۱
۲
Viborg FF Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Mongolia
First League
DMU
۳
۲
Khad FC
Finished
۱۵:۳۰
Kazakhstan
2nd League
Taraz Reserves
۱
۲
Khan Tengri FC
Finished
۱۴:۳۰
SD Family
۴
۰
FK Aksu Reserves
Finished
۱۲:۳۰
Vietnam
2. Division
Hoa Binh
۳
۲
Quang Nam II
Cancelled
۱۳:۰۰
Georgia
Erovnuli Liga
Dinamo Tbilisi
۰
۰
Saburtalo
Finished
۱۹:۳۰
Turkey
Super Lig
Caykur Rizespor
۱
۲
Sivasspor
Finished
۲۱:۳۰
Galatasaray SK
۳
۲
Adana Demirspor
Finished
۲۱:۳۰
Lithuania
I Lyga
Banga Gargzdai II
۳
۲
FK Panevezys II
Finished
۲۰:۳۰
Vilnius FK Zalgiris B
۱
۲
FA Siauliai B
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
PPJ Helsinki
۲
۲
Kiffen
Finished
۲۰:۳۰
Europe
UEFA U19 Championship Women Qualification
Norway U19 (W)
۱
۰
Austria U19 (W)
Finished
۲۰:۳۰
Slovenia
U19 League
ND Ilirija U19
۴
۰
NK Domzale U19
Finished
۱۹:۳۰
Hungary
NB II
SK Ajka Padragkut SE
۰
۰
Diosgyor VTK
Finished
۲۲:۳۰
Georgia
National League 2
FK Zugdidi
۰
۰
Shevardeni
Finished
۱۷:۳۰
FC Merani Martvili
۴
۲
Fc Merani Tbilisi
Finished
۱۷:۳۰
Philippines
PFL Cup
Dynamic Herb Cebu FC
۰
۱
United City FC
Finished
۱۷:۱۵
Panama
LPF
Tauro F.C.
۱
۲
Sporting San Miguelito
Finished
۰۴:۰۰
United States
NPSL
Irving City
۱
۱
Denton Diablos FC
Finished
۰۳:۳۰
Miami United FC
۱
۲
Miami Beach CF
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Serie D Group 1
Amazonas FC
۲
۲
Sao Raimundo AM
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Serie D Group 7
Portuguesa RJ
۱
۱
Nova Iguacu FC
Finished
۰۰:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group A
Sportivo Belgrano
۰
۰
Racing de Cordoba
Finished
۰۰:۰۰
Central Norte
۱
۰
Juventud Antoniana
Finished
۰۰:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Club General Martin Ledesma
۱
۰
Atyra FC
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Goiano U20
Aparecidense U20
۰
۲
Bela Vista U20
Finished
۲۳:۰۰
Brazil
Carioca Serie C
Atletico Carioca
۰
۱
Belford Roxo FC
Finished
۲۲:۳۰
Poland
1. Division
Gornik Polkowice
۳
۰
Resovia Rzeszow
Finished
۲۰:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Kongsvinger 2
۲
۲
Raufoss 2
Finished
۲۰:۳۰
Floro SK
۲
۰
Foerde
Finished
۲۰:۳۰
Senegal
Senegal Ligue 2
ASC Wallidaan
۱
۲
Jamono Fatick
Finished
۲۰:۰۰
Bulgaria
B PFG
FK CSKA 1948 II
۰
۰
Botev Plovdiv II
Finished
۱۹:۳۰
Paraguay
Championship Women
Libertad Limpeno (W)
۵
۱
Nacional-Humaita (W)
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
U21 Allsvenskan
IFK Norrkoping U21
۴
۰
GIF Sundsvall U21
Finished
۱۷:۳۰
Armenia
First League
BKMA Yerevan II
۵
۲
Pyunik 2
Finished
۱۵:۳۰
FC Shirak
۷
۰
FC Alashkert 2
Finished
۱۵:۳۰
Venezuela
Primera Division
Zulia FC
۳
۲
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۱:۴۵
Australia
NSW Premier League Youth
Marconi Stallions U20
۳
۰
Northbridge Bulls U20
Finished
۱۳:۳۰
Venezuela
Segunda Division
Atletico La Cruz
۲
۱
Angostura FC
Finished
۰۱:۳۰
Llaneros de Guanare
۰
۱
Real Frontera
Finished
۰۰:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
CA Ituzaingo
۲
۲
CA Los Andes
Finished
۰۱:۳۰
Chile
Segunda Division
General Velasquez
۳
۰
Deportes Limache
Finished
۰۰:۰۰
Mexico
Liga Premier Serie A
Mazorqueros FC
۲
۴
Alacranes de Durango
Finished
۰۲:۰۰
Colombia
Liga Femenina
Junior (W)
۲
۴
America de Cali (W)
Finished
۰۲:۳۰
Llaneros (W)
۰
۶
Independiente Santa Fe (W)
Finished
۰۰:۳۰
United States
USL League Two
Charlotte Independence II
۱
۲
Charlotte Eagles
Finished
۰۳:۳۰
United States
NISA
ASC San Diego
۱
۰
LA Force
Finished
۰۳:۳۰
Cuba
Campeonato Nacional
Santiago de Cuba
۷
۰
FC Artemisa
Cancelled
۰۰:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Jarabacoa FC
۴
۰
San Cristobal
Finished
۰۰:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group B
Sportivo Estudiantes
۳
۱
Club Cipolletti
Finished
۰۱:۳۰
Russia
FNL 2, Group 1
FC Tuapse
۰
۵
Legion Dinamo Makhachkala
Finished
۱۴:۳۰
Alaniya 2 Vladikavkaz
۱
۲
Druzhba Maikop
Finished
۱۵:۳۰
Rotor Volgograd II
۲
۲
Mashuk Pyatigorsk
Finished
۱۷:۳۰
Legion Dinamo Makhachkala
۱
۰
FK Spartak Nalchik
Finished
۱۸:۰۰
FC Forte Taganrog
۲
۳
FC Chayka
Finished
۱۸:۰۰
Kuban Holding
۱
۰
Anzhi Makhachkala
Finished
۱۸:۳۰
SKA Rostov
۲
۲
FK Biolog Novokubansk
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Stavropol
۳
۱
FC Yessentuki
Finished
۱۹:۳۰
Russia
FNL 2, Group 2
Chertanovo Moscow
۰
۰
Baltika-2
Finished
۱۴:۳۰
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۱
۰
FK Leningradets
Finished
۱۶:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Tacuary Reserves
۱
۲
Olimpia Asuncion Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Belarus
Reserve League
Neman Grodno Reserves
۲
۰
Arsenal Dzyarzhynsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Isloch Reserves
۲
۰
Slavia Mozyr Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Bahrain
Premier League
Sitra
۰
۰
Malkiya Club
Finished
۲۰:۳۰
Budaiya
۰
۰
Al Hidd
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Landesliga
Austria Klagenfurt
۳
۱
Annabichler SV
Finished
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید